Powrót do: Instytut Historii i Nauk PolitycznychAktualnoścititle_li=Tablica ogłoszeń • Wykład otwarty dr. hab. Leszka Moczulskiego pt.: „Międzymorze – realność geopolityczna i koncepcje polityczne, zmienne w czasie i przestrzeni”

Szanowni Państwo,

Koło Naukowe Badaczy Stosunków Międzynarodowych ma zaszczyt zaprosić Studentów oraz Pracowników Wydziału na wykład dr. hab. Leszka Moczulskiego pt.: „Międzymorze – realność geopolityczna i koncepcje polityczne, zmienne w czasie i przestrzeni”

Wykład odbędzie się w najbliższą środę, tj. 22 maja o godzinie 13.05 w sali 47  na  Wydziale Historyczno-Socjologicznym.