Powrót do: Wydział Historii i Stosunków MiędzynarodowychAktualnoścititle_li=Tablica ogłoszeń • PRZEDŁUŻENIE KSZTAŁCENIA ZDALNEGO DO 24 MAJA 2020 r.

PRZEDŁUŻENIE KSZTAŁCENIA ZDALNEGO DO 24 MAJA 2020 r.

Szanowni Państwo,
Jego Magnificencja Rektor prof. dr hab. Robert W. Ciborowski podjął decyzję o przedłużeniu zawieszenia zajęć dydaktycznych na Uniwersytecie w Białymstoku oraz kontynuowaniu zajęć w formie kształcenia zdanego dla studentów, doktorantów oraz słuchaczy studiów podyplomowych do 24 maja 2020 r. Uczestnictwo w takiej formie pracy obowiązuje wszystkich studentów Wydziału Historii i Stosunków Międzynarodowych, prosimy o śledzenie informacji organizacyjnych przesyłanych mailowo. W razie pojawienia się przeszkód, należy skontaktować się z dziekanatem: stosunki międzynarodowe: p.zawistowska@uwb.edu.pl, historia, studia wschodnie: a.ciborowska@uwb.edu.pl, tel. 85 745 74 97.