Powrót do: Instytut Historii i Nauk PolitycznychAktualności • Szlachetni wolontariusze poszukiwani

Szlachetni wolontariusze poszukiwani

Chcesz coś zrobić w dobrej sprawie? Koło Nauk Politycznych i Koło Naukowe Socjologii Kultury zaprasza na spotkanie wolontariuszy, którzy chcieliby się zaangażować w tegoroczną akcję „Szlachetna paczka”.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 21 października w budynku Wydziału Historyczno-Socjologicznego w sali 46.

„Szlachetna paczka” jest projektem pomocy bezpośredniej, w którym darczyńcy przygotowują paczki dla rodzin w potrzebie. Adresy tych rodzin są pozyskiwane przez wolontariuszy, którzy działają lokalnie. „Szlachetna paczka” ma charakter ogólnopolski i jak żadna inna akcja charytatywna w Polsce łączy działania setek tysięcy osób. Wedle oficjalnej strony projektu (www.szlachetnapaczka.pl), tylko w 2015 roku  połączyła 1 000 000 Polaków!

To nie będzie zmarnowany czas!

szlachetna_paczka