Powrót do: Instytut Historii i Nauk PolitycznychAktualności • Dr hab. Małgorzata Dajnowicz, prof. UwB z grantem NCN

Dr hab. Małgorzata Dajnowicz, prof. UwB z grantem NCN

4 granty o łącznej wartości ponad 3,5 mln zł otrzymali naukowcy z Uniwersytetu w Białymstoku w rozstrzygniętych właśnie konkursach Narodowego Centrum Nauki. Jeden z nich trafi na Wydział Historyczno-Socjologiczny. „Liga Kobiet w terenie. Działalność organizacji i realia jej funkcjonowania na szczeblu regionalnym i lokalnym w rzeczywistości Polski Ludowej (1945-1989)” – to tytuł projektu autorstwa dr hab. Małgorzaty Dajnowicz, prof. UwB. Dotacja na jego realizację to 595 280 zł. Serdecznie gratulujemy!

Narodowe Centrum Nauki po raz trzynasty rozstrzygnęło swoje flagowe konkursy – OPUS i PRELUDIUM. W sumie wpłynęło na nie 3011 wniosków, z czego do finansowania skierowano 803 projekty.

Szczegóły na stronie internetowej NCN pod adresem