Powrót do: Instytut Historii i Nauk PolitycznychAktualności • dr hab. Małgorzata Dajnowicz, prof. UwB z wizytą w Reykjaviku

dr hab. Małgorzata Dajnowicz, prof. UwB z wizytą w Reykjaviku

W dniach 5-12 luty 2017 r. dr hab. Małgorzata Dajnowicz, prof. UwB z Wydziału Historyczno-Socjologicznego odbywa wizytę studyjną w School of Humanities of the University of Iceland w Reykjaviku.

Wizyta finansowana jest w ramach grantu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pt. Promowanie różnorodności kulturowej i artystycznej w ramach europejskiego dziedzictwa kulturowego i jest wynikiem zaproszenia skierowanego do prof. M. Dajnowicz ze strony prof. Erli Hulda Halldórsdóttir, pracującej na Wydziale Historyczno-Filozoficznym Uniwersytetu Islandzkiego. 8 lutego dr hab. Małgorzata Dajnowicz, prof. UwB przedstawiła wykład pt. Polish women’s magazines in the twentieth century.