Powrót do: Wydział Historii i Stosunków MiędzynarodowychAktualności • Komunikat o kolejnym przedłużeniu terminu ograniczeń w pracy uczelni

Komunikat o kolejnym przedłużeniu terminu ograniczeń w pracy uczelni

W celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się choroby COVID-19, Jego Magnificencja Rektor prof. dr hab. Robert W. Ciborowski podjął decyzję o:

1. przedłużeniu zawieszenia zajęć dydaktycznych na Uniwersytecie w Białymstoku oraz kontynuowania zajęć w formie kształcenia zdanego dla studentów, doktorantów oraz słuchaczy studiów podyplomowych do 24 maja 2020 r.,
  2. przedłużeniu terminu ograniczenia pracy na terenie uczelni do 24 maja 2020 roku.

Dodatkowe, szczegółowe wytyczne dotyczące organizacji pracy dydaktycznej w UwB w bieżącym semestrze zostaną przedstawione w kolejnym tygodniu.