Powrót do: Wydział Historii i Stosunków MiędzynarodowychAktualnoścititle_li=Tablica ogłoszeń • Rekomendacja MNiSW/Informacja GIS-zagrozenie_wirus COVID-19

Rekomendacja MNiSW/Informacja GIS-zagrozenie_wirus COVID-19

Uprzejmie informujemy, że na stronie MNiSW: https://www.gov.pl/web/nauka/rekomendacja-ministra-nauki-i-szkolnictwa-wyzszego-po-posiedzeniu-zespolu-do-spraw-koordynacji-dzialan-w-systemie-szkolnictwa-wyzszego-i-nauki-w-zwiazku-z-zagrozeniem-wystapienia-covid-19 ukazała się rekomendacja Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego po posiedzeniu Zespołu do spraw koordynacji działań w systemie szkolnictwa wyższego i nauki w związku z zagrożeniem wystąpienia COVID-19.

Zwracamy się również z uprzejmą prośbą o regularne śledzenie strony Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego (w zakładce Wiadomości umieszczane są aktualne informacje dotyczące wirusa COVID-19).