Powrót do: Instytut Historii i Nauk PolitycznychAktualności • Spotkanie informacyjne z panem ambasadorem Marcinem Nawrotem

Spotkanie informacyjne z panem ambasadorem Marcinem Nawrotem

Uprzejmie informujemy, że 23 czerwca 2017 r. (piątek) o godzinie 14.00 rozpocznie się w auli wydziału spotkanie informacyjne z przedstawicielem Akademii Dyplomatycznej Ministerstwa Spraw Zagranicznych, panem ambasadorem Marcinem Nawrotem, na temat naboru na aplikację dyplomatyczno-konsularną w MSZ.

Pan ambasador przedstawi zasady postępowania kwalifikacyjnego i przybliży zagadnienia wymagane od kandydata na przyszłego dyplomatę. Nabór na aplikację dyplomatyczno-konsularną dotyczy absolwentów studiów magisterskich (wszystkich kierunków), o ile spełnią warunki procedury konkursowej.

Wszystkich zainteresowanych (nie tylko magistrantów, ale i studentów młodszych roczników studiów) serdecznie zapraszamy.

Plac Uniwersytecki 1, 15-420 Białystok