Powrót do: Wydział Historii i Stosunków MiędzynarodowychAktualności • Spotkanie naukowe: prezentacja projektu „Propaganda sowiecka i niemiecka na terenie okupowanej Białorusi i Litwy”

Szanowni Państwo,
w imieniu władz Wydziału Historii i Stosunków Międzynarodowych oraz Katedry Historii struktur demograficznych, gospodarczych i religijnych, zapraszamy na otwarte spotkanie naukowe, które odbędzie się 15-go listopada (piątek) o godzinie 9,30 w sali 121. W ramach spotkania profesor dr hab. Eugeniusz Mironowicz przedstawi projekt badawczy „Propaganda sowiecka i niemiecka na terenie okupowanej Białorusi i Litwy”.