Powrót do: Wydział Historii i Stosunków MiędzynarodowychAktualnoścititle_li=Tablica ogłoszeń • Studenckie Koło Naukowe Historyków UwB – spotkanie rekrutacyjne – wtorek 29 X godz. 18.00

Drodzy pasjonaci historii,

jeśli macie chęć rozwinąć swoje zainteresowania, zapraszamy w szeregi Studenckiego Koła Naukowego Historyków! We wtorek 29 października o godzinie 18:00, sala 121 WHiSM organizujemy spotkanie rekrutacyjne, na którym poznacie wszelkie korzyści płynące z działalności w Kole.

SKNH UwB oferuje członkostwo w:

• Sekcji Historii Wojskowości, która zrzesza osoby interesujące się, m.in. uzbrojeniem i wyposażeniem wojsk na przestrzeni wieków, przebiegiem kampanii wojennych;
  • Sekcji Historii Propagandy, w jej ramach poruszana jest tematyka ustrojów totalitarnych, kampanii marketingowych, plakatów propagandowych – to tylko nieliczne zagadnienia poruszane na cyklicznych spotkaniach;
  • Sekcji Historii Starożytności, reaktywowana grupa, która szczególnie poszukuje nowych członków;
  • Sekcja Historii Regionu, propozycja nowego zespołu zajmującego się historią północno-wschodniej Polski .

Możliwym jest powstanie innych sekcji tematycznych – jesteśmy otwarci na Wasze pasje!

Wtorkowe spotkanie będzie urozmaicone poprzez prezentację żołnierskiego umundurowania, wyposażenia.

Nie masz czasu zjawić się we wtorek? Zapraszamy na dyżur Koła w sali 25 (parter) – środa w godzinach 15:35-16:15.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony na Facebook-u pod adresem  https://www.facebook.com/uwb.sknh/; kontaktu poprzez: sknhuwb@gmail.com.

Ze studenckim pozdrowieniem,

Zarząd SKNH UwB