Powrót do: Instytut Historii i Nauk PolitycznychAktualności • Zapraszamy na studencki panel dyskusyjny – Dlaczego wybory samorządowe są takie ważne?

Koło Nauk Politycznych UwB i Polskie Towarzystwo Nauk Politycznych Oddział Białystok serdecznie zapraszają na studencki panel dyskusyjny nt.

Dlaczego wybory samorządowe są takie ważne?

Podczas spotkania dowiesz się m.in. o sposobach fałszowania wyników wyborów na wójtów i, burmistrzów oraz o możliwościach wykrywania takich aktywności.

W roli eksperta wystąpi dr Sławomir Bartnicki, socjolog prowadzący badania w zakresie samorządu terytorialnego i zjawiska korupcji.

Spotkanie odbędzie się w piątek 19 października o godz. 11.20 w sali nr 48 na Wydziale Historyczno-Socjologicznym UwB

Moderator panelu: dr Ewelina Waśko-Owsiejczuk