Instytut Historii i Nauk Politycznych

Uniwersytetu w Białymstoku


Powrót do: Instytut Historii i Nauk Politycznych • Olimpiada historyczna

Olimpiada historyczna

Lista osób zakwalifikowanych

do CZĘŚCI USTNEJ eliminacji okręgowych

Olimpiady Historycznej Gimnazjalistów

7 grudnia 2018 r.

  • Kiejzik Natalia  – Szkoła Podstawowa Nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi w Białymstoku
  • Malecka Urszula – Publiczne Gimnazjum Nr 32 Dwujęzyczne w Białymstoku
  • Sańko Natalia – Publiczne Gimnazjum Nr 32 Dwujęzyczne w Białymstoku
  • Ostrowski Rafał – Publiczne Gimnazjum Nr 32 Dwujęzyczne w Białymstoku
  • Demianiuk Igor – Szkoła Podstawowa Nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi w Białymstoku

 

Część ustna etapu okręgowego Olimpiady Historycznej Gimnazjalistów odbędzie się w dniu 7 grudnia 2018 r. (piątek)
w siedzibie Instytutu Historii i Nauk Politycznych UwB, przy Placu Niezależnego Zrzeszenia Studentów 1 w Białymstoku
o godz. 10.00. Zbiórka uczestników – w pok. 126

(II piętro w końcu korytarza)

Uczniowie będą proszeni przed komisję według kolejności na liście osób zakwalifikowanych. Pierwsza osoba z listy rozpocznie odpowiadanie o godzinie 10.00. Kolejni uczniowie będą wchodzili co 15 minut.

Uczestnicy powinni mieć ze sobą legitymację szkolną.

 

 Aktualizacja 5 grudnia 2018 r.

 


Informacja o terminach eliminacji II etapu Olimpiady Historycznej Gimnazjalistów

grudzień 2018 r.

Informujemy, że eliminacje okręgowe Olimpiady Historycznej Gimnazjalistów odbędą się
w siedzibie Instytutu Historii i Nauk Politycznych UwB, w Białymstoku przy Placu Niezależnego Zrzeszenia Studentów  1 (dawniej Pl. Uniwersyteckim) w dniach:

Część pisemna: 1 grudnia 2018 r – rozpoczęcie o godz. 11.00 w s. 46 (parter),

Część ustna: 7 grudnia 2018 r. – godzina i sala zostaną podane po części pisemnej II etapu.

 

UWAGA!

Uczniowie przystępujący do eliminacji II etapu Olimpiady zobowiązani są mieć ze sobą dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość (np. legitymację szkolną).

Komitet Okręgowy

Olimpiady Historycznej Gimnazjalistów

w Białymstoku

tel. (85) 745 74 44


Lista uczniów zakwalifikowanych do II etapu Olimpiady Historycznej Gimnazjalistów-2018/2019 r.

Komitet Okręgowy OHG w Białymstoku

 

Anusewicz Adam – Publiczne Gimnazjum Nr 6 w Łomży

Babiel Emilia – Publiczne Gimnazjum Nr 6 w Łomży

Demianiuk Igor – Szkoła Podstawowa Nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi w Białymstoku

Kiejzik Natalia  – Szkoła Podstawowa Nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi w Białymstoku

Kozioł Agnieszka – Publiczne Gimnazjum Nr 32 Dwujęzyczne w Białymstoku

Kubala Michał – Szkoła Podstawowa Nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku

Makarski Igor – Zespół Szkół im. KS. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym

Malecka Urszula – Publiczne Gimnazjum Nr 32 Dwujęzyczne w Białymstoku

Mantur Michał – Publiczne Gimnazjum Nr 32 Dwujęzyczne w Białymstoku

Mozyrski Michał – Publiczne Gimnazjum Nr 32 Dwujęzyczne w Białymstoku

Niczyporuk Szymon – Szkoła Podstawowa Nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku

Ostrowski Rafał – Publiczne Gimnazjum Nr 32 Dwujęzyczne w Białymstoku

Ramatowski Maksymilian – Publiczne Gimnazjum Nr 6 w Łomży

Sańko Natalia – Publiczne Gimnazjum Nr 32 Dwujęzyczne w Białymstoku

 

Eliminacje II etapu Olimpiady Historycznej Gimnazjalistów odbędą się w dniu
1 grudnia 2018 r. w siedzibie Instytutu Historii i Nauk Politycznych UwB, tj. w Białymstoku przy Placu Niezależnego Zrzeszenia Studentów  1 (dawniej Pl. Uniwersyteckim) w s. 46
. Dokładna godzina rozpoczęcia wypełniania testu przez uczestników zostanie podana po ustaleniu i potwierdzeniu jej dla wszystkich komitetów okręgowych OHG przez Komitet Główny Olimpiady.


Lista osób zakwalifikowanych

do CZĘŚCI USTNEJ eliminacji okręgowych

Olimpiady Historycznej Gimnazjalistów – 2017 r.

 

  • Drozdowski Jakub, Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w Białymstoku
  • Makarski Igor, Zespół Szkół im. Ks. J. Popiełuszki w Juchnowcu Górnym
  • Malecka Urszula, Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w Białymstoku
  • Olszewski Wojciech, Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w Białymstoku
  • Ostrowski Rafał, Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w Białymstoku
  • Pul Mateusz, Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w Białymstoku

Część ustna eliminacji okręgowych Olimpiady Historycznej Gimnazjalistów odbędzie się w dniu 8 grudnia 2017 r. w siedzibie Instytutu Historii i Nauk Politycznych UwB, przy Placu Niezależnego Zrzeszenia Studentów 1 w Białymstoku w pokoju 126 (II piętro, część Historyczno-Socjologiczna). Uczniowie będą proszeni przed komisję według kolejności na liście osób zakwalifikowanych do części ustnej. Pierwsza osoba z listy rozpocznie odpowiadanie o godzinie 9.00. Kolejni uczniowie będą wchodzili co 15 minut.


Lista osób zakwalifikowanych do eliminacji okręgowych

Olimpiady Historycznej Gimnazjalistów – 2017 r.

  • Drozdowski Jakub, Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w Białymstoku
  • Jańczak Jakub, Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w Białymstoku
  • Kozioł Agnieszka, Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w Białymstoku
  • Krysztopowicz Emilia, Zespół Szkół Samorządowych w Krynkach
  • Lebiedzińska Kaja, Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w Białymstoku
  • Machłajewski Jacek, Zespół Szkół Samorządowych w Krynkach
  • Makarski Igor, Zespół Szkół im. Ks. J. Popiełuszki w Juchnowcu Górnym
  • Malecka Urszula, Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w Białymstoku
  • Mantur Michał, Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w Białymstoku
  • Mozyrski Michał, Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w Białymstoku
  • Olszańska Paula, Szkoła Podstawowa z oddziałami gimnazjalnymi im Jana Pawła II w Kleosinie
  • Olszewski Wojciech, Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w Białymstoku
  • Osiecki Kamil, Szkoła Podstawowa z oddziałami gimnazjalnymi im Jana Pawła II w Kleosinie
  • Ostrowski Rafał, Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w Białymstoku
  • Pul Mateusz, Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w Białymstoku
  • Wawrzeniuk Michał, Publiczne Gimnazjum nr 32 Dwujęzyczne w Białymstoku
  • Wołczuk Julia, Zespół Szkół Samorządowych w Krynkach
  • Woronowicz Karol, Zespół Szkół Samorządowych w Krynkach
  • Żebrowska Marta, Szkoła Podstawowa z oddziałami gimnazjalnymi im Jana Pawła II w Kleosinie

Eliminacje pisemne Etapu okręgowego Olimpiady Historycznej Gimnazjalistów odbędą się w dniu 2 grudnia 2017 r. w siedzibie Instytutu Historii i Nauk Politycznych UwB, przy Placu Niezależnego Zrzeszenia Studentów 1 w Białymstoku. Uczniowie rozpoczną rozwiązywanie testu o godzinie 11.00.

Komitet Okręgowy

Olimpiady Historycznej Gimnazjalistów

w Białymstoku

tel. (85) 745 74 43


Lista osób zakwalifikowanych do eliminacji okręgowych

Olimpiady Historycznej Gimnazjalistów – 2016 r.

  1. Czajkowska Maria Dominika, Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Kleosinie
  2. Demska Patrycja, Społeczne Gimnazjum Nr 3 Białostockiego Towarzystwa Oświatowego
  3. Drozdowski Jakub, Publiczne Gimnazjum Nr 32 Dwujęzyczne w Białymstoku
  4. Dziekoński Filip, Publiczne Gimnazjum Nr 32 Dwujęzyczne w Białymstoku
  5. Fiłonowicz Aleksandra, Publiczne Gimnazjum Nr 32 Dwujęzyczne w Białymstoku
  6. Galej Eva Karolina, Publiczne Gimnazjum Nr 32 Dwujęzyczne w Białymstoku
  7. Jackowska Maria, Społeczne Gimnazjum Nr 3 Białostockiego Towarzystwa Oświatowego
  8. Jakubowicz Piotr, Społeczne Gimnazjum Nr 3 Białostockiego Towarzystwa Oświatowego
  9. Jakubowska Barbara Dorota, Społeczne Gimnazjum Nr 3 Białostockiego Towarzystwa Oświatowego
  10. Krysztopowicz Emilia, Zespół Szkół Samorządowych w Krynkach
  11. Machłajewski Jacek, Zespół Szkół Samorządowych w Krynkach
  12. Perło Piotr, Społeczne Gimnazjum Nr 3 Białostockiego Towarzystwa Oświatowego
  13. Pierzyński Gabriel Adam, Społeczne Gimnazjum Nr 3 Białostockiego Towarzystwa Oświatowego
  14. Pul Mateusz, Publiczne Gimnazjum Nr 32 Dwujęzyczne w Białymstoku
  15. Tomulewicz Jakub, Zespół Szkół Samorządowych w Krynkach
  16. Tworkowski Rafał, Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Kleosinie

Eliminacje pisemne Etapu okręgowego Olimpiady Historycznej Gimnazjalistów odbędą się w dniu 10 grudnia 2016 r. w siedzibie Instytutu Historii i Nauk Politycznych UwB, przy ul. Plac Uniwersytecki 1 w Białymstoku. Uczniowie rozpoczną rozwiązywanie testu o godzinie 11.00.

Komitet Okręgowy

Olimpiady Historycznej Gimnazjalistów

w Białymstoku

tel. (85) 745 74 43

informacje

terminy

laureaci

Regulamin Olimpiady – wejdź

wykaz lektur – wejdź



Kontakt

Plac Niezależnego Zrzeszenia Studentów 1, 15-420 Białystok
tel./fax: +48 85 745 74 43
www.historia.uwb.edu.pl
e-mail: historia@uwb.edu.pl

Wyszukiwanie w witrynie