Powrót do: Wydział Historii i Stosunków MiędzynarodowychTablica ogłoszeń • Zaliczenie zajęć prowadzonych przez dr Ewelinę Waśko-Owsiejczuk – Stosunki Międzynarodowe

Szanowni Państwo,

Informujemy, iż w  związku z sytuacją spowodowaną wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego, zaliczenie zajęć prowadzonych przez dr Ewelinę Waśko-Owsiejczuk na kierunku Stosunki Międzynarodowe –Współczesne stosunki międzynarodowe w wybranym regionie świata II (USA), odbędzie się w formie zdalnej. Podstawą do zaliczenia przedmiotu będzie pozytywnie zaliczony test (przeprowadzany za pośrednictwem platformy Blackboard) dnia 17 czerwca br. o godz. 9:40.