Czy historycy mogą publikować w “Nature”?

Jesteś tutaj: Strona główna » Czy historycy mogą publikować w “Nature”?

Owszem, możemy publikować w czasopismach uważanych za bastiony tzw. nauk ścisłych. Szczególnie, gdy zajmujemy się gospodarką, środowiskiem czy klimatem epok minionych. Z ogromną przyjemnością informujemy o publikacji dr hab. P. Guzowskiego (współautorskiej) w czasopiśmie “Nature” – “Towards a rigorous understanding of societal responses to climate change“. Docenić należy także uczestnictwo w tak szerokiej i ciekawej grupie badawczej. Informację o publikacji podała także Polska Agencja Prasowa i inne media. I słusznie!

Piotrowi Guzowskiemu, pracownikowi Katedry Historii Struktur Demograficznych, Gospodarczych i Religijnych naszego Wydziału, serdecznie gratulujemy i czekamy z niecierpliwością na następne publikacje.