„APLAUZ” – I konkurs na dofinansowanie działalności Doktorantów UwB

Szanowni Państwo,

w imieniu Rady Uczelnianej Samorządu Doktorantów uprzejmie proszę o przekazanie poniższej wiadomości doktorantom studiów doktoranckich wszystkich Wydziałów:

———————–

Rada Uczelniana Samorządu Doktorantów UwB ogłasza „APLAUZ" – I konkurs na dofinansowanie działalności Doktorantów Uniwersytetu w Białymstoku!

Doktoranci szkół doktorskich i studiów doktoranckich oraz m.in. koła naukowe zrzeszające doktorantów mogą składać wnioski o dofinansowanie na przedsięwzięcia realizowane do końca 2021 r. o charakterze:
1. naukowym lub edukacyjnym (np. udział w konferencjach, staże, projekty naukowe itp.),
2. kulturalnym,
3. integracyjnym,
4. sportowym,
5. samorządowym.

Suma kwot przyznanego dofinansowania dla jednego podmiotu wnioskującego nie może przekroczyć wysokości 500 złotych. Łączna kwota przeznaczona na konkurs wynosi 5.000 zł.

Termin na składanie wniosków w bieżącym naborze upływa 5 listopada 2021 r.!

Więcej informacji, w tym Regulamin przyznawania dofinansowań ze środków Rady Uczelnianej Samorządu Doktorantów UwB oraz wniosek o dofinansowanie, znajdziecie w wydarzeniu pod linkiem:

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
Facebook: „Rada Uczelniana Samorządu Doktorantów UwB",
E-mail: rusd@uwb.edu.pl