Akademia Maturalna 2024

Akademia Maturalna grafika
Data: 24.01.2024
Miejsce wydarzenia: Wydział Historii Uniwersytetu w Białymstoku

Wydział Historii Uniwersytetu w Białymstoku rusza z kolejną edycją Akademii Maturalnej.

Trwają zapisy na kurs z Historii oraz z Wiedzy o społeczeństwie. Każde spotkanie to 90 minut wykładu oraz 90 minut ćwiczeń z rozwiązywania zadań maturalnych.

Zajęcia poprowadzą wykładowcy Wydziału Historii oraz Jerzy Mantur - weryfikator oraz wieloletni egzaminator maturalny przy Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży. Koszt kursu wynosi 50 zł.

Zapisy na Akademię Maturalną z Historii trwają do 24 stycznia a z Wiedzy o Społeczeństwie do 17 marca 2024 r. Zapisów można dokonywać poprzez formularz na stronie internetowej.

Zapisz się!