Białostocka Letnia Szkoła Historii Kobiet

03.08.2020

Informujemy, że w dniach 24 lipca – 2 sierpnia 2020 r. odbyła się w Augustowie Białostocka Letnia Szkoła Historii Kobiet pt. „Badania historii kobiet w Polsce – na przykładzie projektów badawczych indywidualnych i zespołowych".

Program spotkania – wejdź

Fotoreportaż ze Szkoły dostępny jest na profilu ISK na Fb – wejdź

Szkoła została zorganizowana przez Ośrodek Badań Historii Kobiet Instytutu Studiów Kobiecych przy współpracy Zakładu Historii Kultury, Myśli i Ruchów Społecznych UwB. Osobą łączącą obie jednostki i spiritus movens zdarzenia jest pracownik naszego Wydziału, prof. Małgorzata Dajnowicz.