Czy historycy mogą publikować w „Nature”?

25.03.2021

Owszem, możemy publikować w czasopismach uważanych za bastiony tzw. nauk ścisłych. Szczególnie, gdy zajmujemy się gospodarką, środowiskiem czy klimatem epok minionych. Z ogromną przyjemnością informujemy o publikacji dr hab. P. Guzowskiego (współautorskiej) w czasopiśmie „Nature" – „Towards a rigorous understanding of societal responses to climate change„. Docenić należy także uczestnictwo w tak szerokiej i ciekawej grupie badawczej. Informację o publikacji podała także Polska Agencja Prasowa i inne media. I słusznie!

Piotrowi Guzowskiemu, pracownikowi Katedry Historii Struktur Demograficznych, Gospodarczych i Religijnych naszego Wydziału, serdecznie gratulujemy i czekamy z niecierpliwością na następne publikacje.