Czy konflikt izraelsko-palestyński jest rozwiązywalny?

01.06.2021

Polskie Towarzystwo Nauk Politycznych Oddział w Białymstoku i Koło Nauk Politycznych Uniwersytetu w Białymstoku serdecznie zapraszają na wykład Profesor Justyny Zając z Indiana University i Uniwersytetu Warszawskiego na temat: “Zacieśnianie węzła gordyjskiego. Czy konflikt izraelsko-palestyński jest rozwiązywalny?”. Wykład odbędzie się 8 czerwca o godz. 15.00 na platformie ZOOM.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o zgłoszenia na adres dr Eweliny Waśko-Owsiejczuk – wasko-owsiejczuk@uwb.edu.pl

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych w Uniwersytecie w Białymstoku: