Dzień Otwarty na Wydziale Historii Uniwersytetu w Białymstoku 20 marca 2024 r

22.03.2024

20 marca 2024 roku podczas Dnia Otwartego na Wydziale Historii uczniowie szkół średnich mieli możliwość zapoznać się z ofertą dydaktyczną. Od najbliższego roku akademickiego oprócz Historii i Studiów Wschodnich można studiować również nowoczesny kierunek - Dyplomację Publiczną. Zaproszone instytucje kultury oraz służby mundurowe zaprezentowały swoją działalność oraz szerokie możliwości kariery zawodowej.

Atrakcyjne wykłady, pasjonujące warsztaty, widowiskowe pokazy grup rekonstrukcyjnych oraz emocjonująca loteria z nagrodami - to wszystko przyciągnęło uwagę zarówno uczniów, jak i studentów.