Fotorelacja z inauguracji roku akademickiego 2024/2025

01.10.2024
Podczas dzisiejszej uroczystej inauguracji gościliśmy JM Rektora Uniwersytetu w Białymstoku prof. dr hab. Mariusza Popławskiego, Wojewodę Podlaskiego dr Jacka Brzozowskiego oraz wielu znamienitych gości.
Głos zabrał również Dziekan Wydziału Historii dr hab. Tomasz Mojsik, prof. UwB.
W imieniu społeczności studenckiej wypowiedział się Szymon Zadroga.
Wykład inauguracyjny wygłosił dr hab. Tomasz Kamiński, profesor UŁ pt. „Jak historia wpływa na politykę międzynarodową? Bardziej niż nam się wydaje”
Podczas inauguracji nie mogło zabraknąć oczywiście wręczenia dyplomów honorowych oraz wyróżnienia aktywnych studentów.