17.09.2024

Za nami panel naukowy „Historia kobiet XIX i XX w. Stan badań, perspektywy, upowszechnianie, popularyzacja”, w którym uczestniczyło ponad 50 gości, w tym m.in. pani Wicemarszałek Województwa Podlaskiego - Wiesława Burnos, prorektor do spraw kształcenia i pierwszy zastępca rektora Uniwersytet w Białymstoku - dr hab. Krzysztof Korotkich, prof. UwB, dyrektor IV Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku - Bożena Karpowicz oraz prodziekan Wydział Historii Uniwersytetu w Białymstoku - dr hab. Grzegorz Zackiewicz, prof. UwB.

Wśród uczestników wydarzenia znaleźli się reprezentanci jednostek naukowych, takich jak: Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Uniwersytet w Białymstoku, Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach oraz Uniwersytet Szczeciński, a także liczni przedstawiciele edukacji, samorządu a także organizacji pozarządowych.

Galeria zdjęć autorstwa: Województwo Podlaskie