Informacja na temat zajęć w semestrze letnim 2021/2022

Szanowni Państwo,

wkrótce rozpoczynamy zajęcia semestru letniego. W związku z tym informujemy, iż przystępujemy do ich realizacji w trybie stacjonarnym. W wyjątkowych wypadkach dopuszczamy, za zgodą Dziekana, prowadzenie zajęć online. Tryb stacjonarny może ulec zmianie w zależności od sytuacji epidemiologicznej, zaleceń władz Uniwersytetu lub państwowych.
Przypominamy, że wciąż obowiązują środki ostrożności związane z reżimem sanitarnym (zobacz: /aktualnosci/rekomendacje-wydzialu-historii-i-stosunkow-miedzynarodowych-uwb-dotyczace-bezpiecznego-funkcjonowania-uczelni-w-okresie-ep)