Letni kurs „Europe in the Global Arena 2022”

Szanowni Państwo,

Uniwersytet w Peczu (Pécsi Tudományegyetem) prowadzi nabór do udziału w letnim kursie poświęconym aktualnym zagadnieniom z zakresu politologii, socjologii i bezpieczeństwa związanych z aktualną politykę Unii Europejskiej.
Kurs będzie odbywał się w języku angielskim i przewidziane jest stypendium dla uczestników.
Zgłaszać mogą się studenci oraz doktoranci z uczelni wchodzących w skład programu CEEPUS (Central European Exchange Programme for University Studies).

Termin składania wniosków upływa 1 maja 2022 r.

Zachęcamy do udziału w programie.