Miejsca pamięci współczesnego Uzbekistanu

Data: 23.05.2023
Miejsce wydarzenia: Kamus Budynek Biologii (Aula nr 2003)

Muzeum Pamięci Sybiru oraz Katedra Studiów Wschodnich Wydziału Historii i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu w Białymstoku  zapraszają na wykład prof. dr hab. Saipowa Kamoła pt. Miejsca pamięci współczesnego Uzbekistanu.

Wykład odbędzie się 23.05.2023 o godzinie 10:30 na Kampusie w budynku Biologii (Aula nr 2003).

Plakat informujący o wykładzie pt. Miejsca pamięci współczesnego Uzbekistanu