Obowiązkowe spotkanie z opiekunami roku: I rok Historii i Stosunków międzynarodowych Igo stopnia

Historia I rok I stopnia:

Szanowni Państwo,

26 listopada o godz. 13,15 odbędzie się obowiązkowe spotkanie studentów pierwszego roku z mgr Moniką Kozlowską-Szyc. Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem platformy Blackbord, link do spotkania otrzymacie Państwo w mailu od „Dziekanatu".

Stosunki międzynarodowe I rok I stopnia:

Szanowni Państwo,

24 listopada o godz. 9,00 odbędzie się obowiązkowe spotkanie studentów pierwszego roku z doktor Eweliną Waśko-Owsiejczuk. Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem platformy Zoom, link do spotkania otrzymacie Państwo w mailu od „Dziekanatu".