Pierwsze spotkanie Studenckiego Koła Naukowego Historyków Uniwersytetu w Białymstoku

Data: 25.10.2023
Miejsce wydarzenia: Wydział Historii Uniwersytetu w Białymstoku

Bardzo serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie Studenckiego Koła Naukowego Historyków Uniwersytetu w Białymstoku w roku akademickim 2023/2024.
Najbliższe spotkanie będzie miało formę mieszaną - już merytoryczną, ale jeszcze informacyjną, dedykowaną w szczególności dla osób rozważających jeszcze dołączenie do Koła.
Z tego powodu szczególne zaproszenie kierujemy do pierwszych roczników. Jeśli zastanawiasz się co możesz robić w kole naukowym, przyjdź i sprawdź sam.

W związku z tym serdecznie zapraszamy na dwa referaty:

• mgr Dawid Kowalik "Harmonia wiedzy. Wykorzystanie osiągnięć nauk ścisłych w badaniach historycznych."
  • Joanna Hryniewicka przedstawi zeszłoroczne osiągnięcia Koła oraz plany i cele na nadchodzący rok.
Zapraszamy w środę, 25 października do sali 46 (parter) o godz. 18:30.
Dołącz do wydarzenia i nie przegap.