Prezentacja Cyfrowej Kolekcji HISTORIA KOBIET, Otwarte centrum wiedzy o historii Polek

11.10.2024
Już 23-24 października odbędzie się konferencja podsumowującą realizację projektu "Otwarte centrum wiedzy o historii Polek"
W programie znalazły się m.in. prezentacja zasobów Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku oraz Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków w Białymstoku, a także periodyku "Przyjaciółka" czy też kolekcji łomżyńskiej
W ramach wydarzenia poruszone zostaną kwestie użyteczności naukowej zgromadzonych w kolekcji materiałów, uwarunkowania prawne ich rozpowszechniania, a także późniejsze wykorzystanie w edukacji
Serdecznie zapraszamy!
Strona Otwartego centrum wiedzy o historii Polek: http://www.isk.bialystok.pl/centrum/index.html 🔗
Program konferencji 175.55KB [ .pdf ]