Rekrutacja uzupełniająca na studia 2023

22.08.2023

Trwa druga tura zapisów na studia (rekrutacja uzupełniająca), która potrwa do 10 września 2023 roku.

Na jakie kierunki studiów można się jeszcze zapisać?

• Historia I stopień (studia licencjackie)

• Historia II stopień (studia magisterskie)

Czy warto studiować historię?

Sprawdź

Studia Wschodnie

•  Studia Wschodnie I (stopień)

Co to są Studia Wschodnie i dla kogo?

Sprawdź

Do 31 sierpnia na naszym wydziale będzie trwała również rekrutacja na:

Stosunki Międzynarodowe

• Stosunki Międzynarodowe I stopnia (studia licencjackie)*

*Od 1 września rekrutacja będzie się odbywać na nowo utworzonym Wydziałe Stosunków Międzynarodowych. Nie będzie to jednak niosło dla Państwa żadnych zmian w kwestii procedury rekrutacyjnej.

Więcej o kierunku