SEMINARIA DYPLOMOWE – nowe zasady

Szanowni Państwo,

w bieżącym roku akademickim studenci 1 i 2 roku drugiego stopnia, zarówno kierunku Historia jak i Stosunki Międzynarodowe mogą wybrać i uczestniczyć w seminarium magisterskim u następujących osób: prof. dr hab. Cezary Kuklo, prof. dr hab. Teresa Chynczewska-Hennel, prof. dr hab. Halina Parafianowicz, prof. dr hab. Wojciech Śleszyński, prof. dr hab. Małgorzata Dajnowicz, prof. dr hab. Eugeniusz Mironowicz, dr hab. Joanna Sadowska, prof. UwB, dr hab. Rafał Kosiński, prof. UwB, dr hab. Marzena Liedke, prof. UwB, dr hab. Krzysztof Buchowski, prof. UwB.

W seminarium magisterskim u dr hab. Piotra Chomika, prof. UwB, dr hab. Adama Miodowskiego, prof. UwB, dr hab. Daniela Boćkowskiego, prof. UwB, dr hab. Artura Pasko, prof. UwB uczestniczą wyłącznie studenci kontynuujący seminarium magisterskie (2 rok drugiego stopnia).

Seminarium licencjackie w bieżącym roku akademickim na kierunkach Historia, Stosunki Międzynarodowe, Studia wschodnie prowadzą: dr hab. Karol Łopatecki, prof. UwB, dr hab. Robert Suski, prof. UwB, dr hab. Piotr Guzowski, dr Tomasz Wesołowski, dr hab. Oleg Łatyszonek, prof. UwB, dr hab. Oksana Voytyuk, dr Ewelina Waśko-Owsiejczuk, dr Wojciech Walczak.