Spotkanie z przedstawicielami Wojskowego Centrum Rekrutacji w Białymstoku – 1 czerwca 2022 r.

Szanowni Państwo Studenci,

Wydział Historii i Stosunków Międzynarodowych serdecznie zaprasza na spotkanie z przedstawicielami Wojskowego Centrum Rekrutacji w Białymstoku, które odbędzie się 1 czerwca 2022 r. o godz. 13.15 w sali 94 (aula) w budynku naszego Wydziału.

Podczas spotkania zostaną Państwu zaprezentowane różnorodne możliwości odbycia dobrowolnego przeszkolenia wojskowego (m.in. w ramach Legii Akademickiej), a dla osób myślących o związaniu swej przyszłości z siłami zbrojnymi – także ścieżki rekrutacji i możliwości rozwoju w ramach zawodowej, terytorialnej oraz dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej.

Serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby – studentki i studentów wszystkich kierunków naszego Wydziału.