Studenci III-go roku Historii

08.03.2021

(Dotyczy studentów ścieżki Historia klasyczna)

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w obecnym roku akademickim do puli przedmiotów fakultatywnych realizowanych w semestrze letnim (obok zajęć prof. A. Mironowicza i mgr Ł. Gołaszewskiego) wprowadzono przedmiot fakultatywny do wyboru: Język i kultura rosyjska lub Język i kultura białoruska. Na podstawie wyboru większości studentów Państwa rocznika zostanie uruchomiona jedna z dwóch propozycji. Szczegóły zmian przekaże na spotkaniu z Państwem, opiekun I stopnia studiów na kierunku historia, p. mgr. M. Kozłowska-Szyc. Spotkanie zostało wyznaczone na 10.03.2021 godz. 11.30 Link do spotkania otrzymacie Państwo w mailu z dziekanatu.