#SZCZEPIMYSIĘ – mobilny punkt szczepień przeciw COVID-19

Szanowni Państwo,

w każdy czwartek (10, 17, 24 II) oraz piątek (11, 18, 25 II) sesji zimowej 2022 na Wydziale Historii i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu w Białymstoku działał będzie mobilny punkt szczepień przeciw COVID-19. Z oferty może skorzystać każdy chętny.

Szczepienia będą prowadzone w godzinach 10.00 – 12.00 w sali 48, która znajduje się na parterze siedziby Wydziału przy ul. Niezależnego Zrzeszenia Studentów 1.

Punkt szczepień jest organizowany we współpracy z Centrum Medycznym Revita.
Aby skorzystać ze szczepienia w mobilnym punkcie należy posiadać skierowanie w systemie e-pacjent. Oferowane preparaty to Pfizer, Johnson&Johnson lub Moderna.

Osoby, które ukończyły osiemnasty rok życia i otrzymały podstawową serię szczepień, będą mogły przyjąć dawkę przypominającą.

Dodatkowo pracownicy Uniwersytetu będą mogli skorzystać z bezpłatnych szczepień przeciw grypie (więcej informacji na stronie internetowej Ministerstwa Zdrowia).