Szkolenia z praw i obowiązków studenta

03.10.2024

Drodzy studenci!

W dniach 08 oraz 11 października 2024 r. w budynku Wydziału Historii Uniwersytetu w Białymstoku odbędą się szkolenia z praw  i obowiązków studenta dla studentów Wydziału Historii. Szkolenie będzie trwało około półtorej godziny. Obecność jest obowiązkowa i będzie weryfikowana. Szkolenie poprowadzą specjaliści przygotowani przez Parlament Studencki Uniwersytetu w Białymstoku, we współpracy z Parlamentem Studentów Rzeczypospolitej Polskiej.

PODZIAŁ KIERUNKÓW:

- Studentów Historii zapraszamy we wtorek, 08.10, o godzinie 16:45 do sali 102;
- Studentów Studiów Wschodnich oraz Dyplomacji Publicznej zapraszamy w piątek, 11.10, o godzinie 18:30 do sali 94 (aula).

W razie pytań prosimy o kontakt za pośrednictwem adresów e-mail:
j.redo@uwb.edu.pl lub komisjadsjakosciksztalcenia@uwb.edu.pl

Parlament Studencki Uniwersytetu w Białymstoku