Wigilia Wydziałowa

18.12.2023

Rada Samorządu Studentów Wydziału Historii i Wydziału Filozofii zaprasza serdecznie na Wigilię Wydziałową - Wydziału Historii i Wydziału Filozofii w dniu 20 grudnia 2023 roku o godzinie 13.45 zapraszamy do sali 108A.

W godzinie 13.15 - 14.45 przewidziana jest godzina dziekańska, która umożliwi przybycie Państwu wraz ze studentami na spotkanie opłatkowe.

Mamy głęboką nadzieję, że zaszczycą nas Państwo swoją obecnością i wspólnie będziemy mogli złożyć sobie życzenia świąteczne.