XII Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Historyków Nowożytników „Studia nad społeczeństwem nowożytnej Europy”

06.06.2024

Trwają obrady XII Ogólnopolskiej Studencko-Doktoranckiej Konferencji Historyków Nowożytników „Studia nad społeczeństwem nowożytnej Europy”, organizowanej na naszym Wydziale przez SKNH Studenckie Koło Naukowe Historyków UwB.
W konferencji uczestniczą młodzi naukowcy z ośrodków z całej Polski, a także Nasi Doktoranci i Studenci. Proponowane tematy zapowiadają się naprawdę interesująco!
Oprócz tego, w obradach będą uczestniczyć między innymi naukowcy z Instytut Historyczny Uniwersytetu Wrocławskiego czy SGH Warsaw School of Economics.
➡️ Wykład inauguracyjny: ,,Archeologia prawna Śląska i ziemi kłodzkiej XV-XVIII w. – wybrane aspekty badawcze’’