Zaproszenie na Dzień Historyka

Zaproszenie na dzień historyka
Data: 28.06.2024
Miejsce wydarzenia: Wydział Historii Uniwersytetu w Białymstoku

W piątek 28 czerwca o godz. 15.00 odbędzie się spotkanie integracyjne środowiska historycznego.

Zapraszam serdecznie absolwentów, studentów oraz przyjaciół Wydziału Historii.

Przyjdźcie, aby spędzić miło czas w gronie historyków, podzielić się swoimi doświadczeniami i wspomnieniami oraz nawiązać nowe kontakty.

Miejsce spotkania – parking za budynkiem Wydziału Historii Uniwersytetu w Białymstoku.

Dr hab. Tomasz Mojsik, prof. UwB

Dziekan Wydziału Historii Uniwersytetu w Białymstoku