ZAWÓD Z PASJĄ - spotkanie z przedstawicielami agencji digital marketingowej Sempai

26.04.2023

Koło Naukowe Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu w Białymstoku i Polskie Towarzystwo Nauk Politycznych Oddział w Białymstoku zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu: ZAWÓD Z PASJĄ z przedstawicielami agencji digital marketingowej Sempai - Iwoną Bortniczuk, content marketerką, Krzysztofem Żałobińskim i Piotrem Jaźwińskim, specjalistami SEO.

Spotkanie odbędzie się 28 kwietnia, godz. o 9.45, w sali 48, na Wydziale Historii i Stosunków Międzynarodowych UwB, Plac NZS 1.

Opis spotkania:

Szukasz czegoś w Internecie, wpisujesz hasło w okienko wyszukiwarki i dostajesz całą listę stron internetowych. Czy zastanawiałeś się, co sprawia, że niektóre z tych witryn zajmują miejsce na samej górze, inne z kolei plasują się na trzeciej, czwartej czy ósmej stronie Google?

Sekretem jest pozycjonowanie, czyli szereg działań, dzięki którym witryna staje się lepiej widoczna.

Tym właśnie zajmuje się SEOwiec we współpracy z content marketerem — SEOwiec analizuje i interpretuje dane oraz opracowuje najlepsze strategie, content marketer pisze zaś treści, które przyciągają zarówno roboty Google, jak i użytkowników. Jak to się ze sobą łączy?

Na spotkaniu opowiemy o tym:
Czym konkretnie zajmuje się SEOwiec i content marketer?
Co możesz zrobić, aby Twój blog "wyskakiwał" w wyszukiwarce?
Dlaczego nie boimy się AI i wykorzystujemy ją w naszej pracy?
Jakie pisać, aby treści były wartościowe dla użytkownika, a jednocześnie dobrze oceniane przez "roboty"?
Co wie o nas Google i dlaczego tak dużo? Czy Asystent Google nas podsłuchuje?